wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Reklamacje, zwroty
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Reklamacje, zwroty


Klientowi przysługuje prawo złożenia reklamacja, winna być złożona na piśmie lub drogą mailową, określać dane Klienta, jego adres, numer Zamówienia oraz opis stwierdzonej niegodności towaru z umową.
Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany sprzęt o ewentualnych uszkodzeniach powstałych podczas dostawy niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony należy w obecności kuriera spisać protokół szkodowy (niezbędne dokumenty podsiada kurier) i niezwłocznie powiadomić obsługę Sklepu Internetowego o tym fakcie, lub nie odbierać przesyłki.

Konsument ma prawo do wymiany na inny produkt lub odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Zwrot może dotyczyć zarówno całości zamówienia jak i jego części. Prosimy jednak pamiętać, że sklep nie odbiera żadnych paczek wysłanych do nas za pobraniem. Środki pieniężne za zwrócony towar zostaną przelane na wskazane przez Klienta konto w terminie do 7 dni od daty otrzymania i sprawdzenia stanu towaru.

 

Paczkę należy odesłać na adres:
MedBon - Torby Medyczne
ul. M. Grześkowiaka 28/2
62-035 Kórnik
z dopiskiem "ZWROT TOWARU"

 

Przejdź do strony głównej
Copyright © 2009–2022 TorbyMedyczne.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu