wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka Prywatności
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Polityka Prywatności

Podanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia jest całkowicie dobrowolne. Jeśli jednak postanowisz nie podawać nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia niestety nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Także udzielenie zgody, w przypadkach gdy o nią prosimy, jest całkowicie dobrowolne. Brak udzielenia zgody nie spowoduje odmowy realizacji zamówienia, spowoduje jedynie, że nie będziemy mogli wykorzystywać Twoich danych w celu, który wskazaliśmy prosząc o zgodę.

Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu określonych w niniejszej polityce.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Prosimy, abyś pamiętał, że w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub usunięcia swoich danych osobowych. Masz również prawo do dostępu do swoich danych, żądania ograniczenia ich przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w prawnie uzasadnionym celu administratora. Swoje prawa możesz realizować samodzielnie, korzystając z dedykowanych funkcji w swoim profili, jak i korzystając z naszej pomocy, której chętnie udzielimy. Zapewniamy Cię, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten z roku na rok był coraz wyższy. Wierzymy, że zapoznanie się z naszą polityką prywatności pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i cieszyć zakupami w torbymedyczne.pl.

I. Kto jest administratorem danych osobowych torbymedyczne.pl?

Administratorem danych osobowych torbymedyczne.pl (dalej Administrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:

MEDBON Marcin Boniec
ul. Melchiora Grześkowiaka 28/2, 62-035 Kórnik
NIP: 7772726887, REGON: 301245941,


II. Jak chronimy Twoje dane osobowe?

Administrator zapewnił wdrożenie w torbymedyczne.pl polityki bezpieczeństwa danych osobowych i polityki bezpieczeństwa systemu IT, które zapewniają skuteczną ochronę Twoich danych osobowych. Do najważniejszych elementów systemu ochrony danych osobowych należą:

 1. Certyfikat SSL. Gwarantuje on, że komunikacja pomiędzy Twoim komputerem, a torbymedyczne.pl jest szyfrowana 256 bitowym kluczem.
 2. Dostęp do Twoich danych osobowych, mają tylko ci pracownicy torbymedyczne.pl, którzy zostali przeszkoleni zgodnie z polityką bezpieczeństwa danych osobowych i podpisali stosowne zobowiązania zobowiązujące ich do ochrony.
 3. System IT torbymedyczne.pl spełnia wszelkie standardy ochrony danych osobowych. Zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z obecnym stanem wiedzy technicznej, a także zakresem i celami przetwarzania danych, biorąc pod uwagę w szczególności zminimalizowanie ryzyka naruszenia praw i wolności klientów.

Administrator zapewnił wdrożenie w torbymedyczne.pl rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO.


III. Dlaczego i o jakie Twoje dane osobowe prosimy?

A. Rejestracja

W trakcie rejestracji prosimy o podanie danych niezbędnych do założenia konta w skledlalekarza.com, dzięki czemu nie musisz przy każdym kolejnym zakupie tracić czasu na ponowne wypełniania całego formularza zamówienia. Rejestrując się oszczędzasz.

Zarejestrowany klient po zalogowaniu ma również możliwość weryfikacji statusu złożonego zamówienia i historii dokonanych zakupów. Zarejestrowany i zalogowany klient w każdej chwili może samodzielnie poprawiać, uzupełniać dane z torbymedyczne.pl.

W trakcie rejestracji prosimy o:

 1. imię i nazwisko – niezbędne nam do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
 2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny nam do zaadresowania przesyłki;
 3. e-mail – niezbędny do logowania do torbymedyczne.pl i komunikacji związanej z korzystaniem z torbymedyczne.pl;
 4. numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

Dane podane w trakcie rejestracji są przetwarzane wyłącznie przez torbymedyczne.pl i nie są wykorzystywane w żaden inny sposób.

Podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy lub podjęcia działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy

B. Złożenie zamówienia

W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia, które w przypadku zarejestrowanych i zalogowanych Klientów częściowo pobierane są automatycznie z danych podanych przy rejestracji.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie:

 1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
 2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
 3. e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;
 4. numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze dostawę na inny adres niż wskazany przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie:

 1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne nam do zaadresowania przesyłki;
 2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
 3. numer telefonu do odbiorcy przesyłki – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze wystawienie dokumentu sprzedaży na inne dane, niż wskazane przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie:

 1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży; n
 2. numer NIP – niezbędny do wystawienia dowodu sprzedaży.

Klient podając dane do wysyłki lub dane do wystawienia dokumentu sprzedaży może wskazać dane osoby trzeciej, tj. imię i nazwisko, adres, numer telefonu do odbiorcy przesyłki czy numer NIP. W takim przypadku dane osoby trzeciej przetwarzane są wyłącznie w celu dostawy przesyłki lub wystawienia dokumentu sprzedaży.

Podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy sprzedaży


1. Subskrypcja newslettera

W przypadku subskrypcji newslettera oraz wyrażenia zgody na jego otrzymywanie w procesie rejestracji lub składania zamówienia prosimy jedynie o podanie adresu e-mail, na który przesyłane będą informacje handlowe od Administratora, z których w każdej chwili możesz zrezygnować logując się na swoje konto w torbymedyczne.pl lub klikając link anulujący subskrypcję i znajdujący się w stopce każdego newslettera.

Podstawa prawna: zgoda klienta

2. Dane dotyczące Twojego urządzenia

System informatyczny, z którego korzysta torbymedyczne.pl automatycznie gromadzi w logach dane związane z urządzeniem, z którego korzystasz łącząc się z torbymedyczne.pl.

Dane te gromadzone są jedynie w celach statystycznych i dotyczą: typu urządzenia, systemu operacyjnego, rodzaju przeglądarki internetowej, rozdzielczości ekranu, głębi kolorów, IP, dostawcy usług internetowych, czy adres wejścia na torbymedyczne.pl i są wykorzystywane jedynie w procesie optymalizacji torbymedyczne.pl. w celu zapewnienia jak największej wygody korzystania.

Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi przez Ciebie w trakcie rejestracji lub zapisu do newslettera. Stanowią one jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

Podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na optymalizacji działania seklepdlalekarza.com i poprawienia wygody korzystania z usługi.


1. Ustalenie, dochodzenie i egzekucja roszczeń

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe także w celu dochodzenia naszych roszczeń związanych z zakupami w torbymedyczne.pl. W tym celu możemy przetwarzać Twoje imię i nazwisko, adres dostawy, adres e-mail, historię korespondencji, a także dokumenty księgowe i związane z dostawą towaru.

Podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora, polecający na dochodzeniu roszczeń

2. Rozpatrywanie skarg i reklamacji

W związku ze złożonymi skargami i reklamacjami, możemy przetwarzać Twoje dane, które udostępniłeś w swoim profilu klienta, jak również złożoną skargę lub reklamację, a także historię korespondencji i historię zamówień, w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi.

Podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora, polegający na ustosunkowaniu się do złożonych skarg i reklamacji,

3. Odpowiadanie na zapytania przesłane przez zakładkę kontakt

Na stronie internetowej torbymedyczne.pl znajduje się udostępniona dla klientów zakładka kontakt, przez którą mogą zgłaszać swoje uwagi. Administrator w celu odpowiedzi na pytania klientów przetwarza adres e-mail klienta, numer zamówienia a także informacje znajdujące się w przesłanym przez klienta dobrowolnie pliku.

Podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora, polegający na udzieleniu odpowiedzi na pytania przesyłane przez klientów.

W przypadku przesłania zgłoszenia oferty pracy: przepis prawa pozwalający na przetwarzanie danych kandydatów do pracy, a także zgoda kandydata.


I .Marketing produktów własnych

Dane podane w trakcie zakupów w torbymedyczne.pl przetwarzane są przez Administratora także w celu marketingu Jednocześnie Administrator zapewnia, że nie przekazuje baz danych swoich klientów podmiotom trzecim w celach marketingowych.

Podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora, polegający na promowaniu własnych usług i produktów

 

IV. Komu przekazujemy Twoje dane?

A. Dane podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez torbymedyczne.pl i następujące podmioty w podanym poniżej zakresie:

imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci etykiety/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki w zależności od wybranego rodzaju przesyłki przekazywane są podmiotom świadczącym usługi kurierskie, z którymi torbymedyczne.pl aktualnie współpracuje. Informację o tych podmiotach znajdziesz w informacji na temat sposobów dostawy.

 1. Dane zawarte w dokumentach sprzedaży przekazujemy zewnętrznej firmie zajmującej się obsługą księgową torbymedyczne.pl.
 2. W przypadku skorzystania z płatności z wykorzystaniem zewnętrznego systemu płatności, wszelkie dane podane po przejściu na stronę operatora płatności pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez torbymedyczne.pl

B. Obsługa newslettera

Twój adres e-mail przekazujemy także podmiotom, które zapewniają nam techniczną możliwość wysyłania wiadomości w ramach obsługi newsletteru. Zapewniamy, że baz danych klientów nie przekazujemy podmiotom trzecim, w celu realizacji ich celów marketingowych.

C. Lokalizacja naszych partnerów

W większości korzystamy z partnerów, którzy mają swoją siedzibę na terenie Polski lub Unii Europejskiej, tym samym są bezpośrednio zobowiązani do przestrzegania RODO i wysokich standardów ochrony danych osobowych.

D. Zgłoszenie lub dochodzenie roszczeń

W przypadku zgłoszenia roszczeń wobec torbymedyczne.pl lub dochodzenia roszczeń wobec klientów przez torbymedyczne.pl Twoje dane osobowe mogą być przekazane kancelariom prawnym, z którymi współpracujemy w ramach prowadzonej działalności.

E. Pozostałe przypadki udostępniania Twoich danych osobowych

W szczególnych sytuacjach, w których obowiązujące prawo nakazuje administratorowi udostępnienie zebranych danych organom państwowym, torbymedyczne.pl dane takie udostępni. Za wyjątkiem tych sytuacji, Twoje dane osobowe będą ujawnianie wyłącznie w zakresie, celu i podmiotom wymienionym w niniejszej polityce prywatności.


V. Prawa jakie przysługują Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Cofnięcie zgody

W przypadku przetwarzania Twoich danych osobowych wyłącznie na podstawie udzielonej zgody, możesz w każdej chwili cofnąć udzieloną zgodę, co nie będzie jednak miało wpływu zgodność przetwarzania danych osobowych zgodnie z prawem, do momentu uzyskania przez Administratora informacji o cofnięciu zgody.

Dostęp

Możesz w każdej chwili żądać od Administratora dostępu do swoich danych osobowych. Przez prawo dostępu rozumie się możliwość zapytania nas czy i jakie Twoje dane przetwarzamy, a także uzyskać m.in. na temat celów, kategorii przetwarzanych danych, czy o odbiorcach danych.

Sprostowanie

Przysługuje Ci również prawo do sprostowania danych osobowych, jeśli są nieprawidłowe lub niekompletne.

Ograniczenie

Masz również możliwość ograniczenia przetwarzania w zakresie przez Ciebie określonym.

Usuniecie

Możesz również zażądać usunięcia Twoich danych osobowych jeśli

a) Twoje dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane;
b) wycofałeś zgodę na przetwarzanie danych i nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania;
c) w przypadku wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i braku naszych nadrzędne prawnie uzasadnionych podstaw przetwarzania lub w przypadku wniesienia sprzeciwu wobec marketingu bezpośredniego;
d) przetwarzania danych niezgodnie z prawem;

W przypadku żądania usunięcia danych możemy je dalej przetwarzać w ograniczonym zakresie, w celu dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, a także dla celów rachunkowych. W tym celu możemy pozostawić w szczególności Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, historię korespondencji i historię zamówień.

Sprzeciw

Możesz również w każdej chwili wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych przez Administratora, w celu realizacji jego prawnie uzasadnionego interesu.

Przeniesienie

Możesz w każdej chwili zażądać przeniesienia swoich danych osobowych przez Administratora do wskazanego przeze niego podmiotu, o ile będzie istniała taka techniczna możliwość.

Sposób wykonywania praw

Wszystkie opisane powyżej prawa możesz realizować po zalogowaniu się na swoim panelu klienta lub wysyłając e-mail z Twoim żądaniem na adres info@torbymedyczne.pl.


VI. Jak długo przechowujemy Twoje dane?

Twoje dane przechowujemy przez czas posiadania przez klienta konta użytkownika torbymedyczne.pl lub do czasu wycofania zgody, jeśli podstawą przetwarzania danych klienta była udzielona zgoda.

Po usunięciu konta przechowujemy w dalszym ciągu dane niezbędne z punktu widzenia przepisów o rachunkowości (w szczególności historię zamówień klienta) przez czas wymagany tymi przepisami oraz dane niezbędne do dochodzenia i obsługi zgłaszanych skarg i reklamacji - do czasu wygaśnięcia roszczeń związanych z świadczonymi usługami (w zależności które zdarzenie nastąpi później).


VII. Prawo wniesienia skargi

W przypadku niewłaściwego przetwarzania danych osobowych klientowi przysługuje prawo wniesienia skargi do krajowego organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.


VIII. Dane dotyczące plików cookies

Pliki cookies będą umieszczane na Twoim urządzeniu wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody na ich zapisywanie, poprzez kliknięcie w baner na stronie torbymedyczne.pl. W przypadku braku wyrażenia zgody pliki cookies nie będą zapisywane na Twoim urządzeniu.

Jeżeli zgodziłeś się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies, ale po zakończeniu odwiedzin w torbymedyczne.pl chciałbyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka, a informację o tym jak, to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Dodatkowo masz możliwość w dowolnym momencie wycofać udzieloną zgodę, poprzez zmianę swoich ustawień w panelu klienta.

Poniżej znajdziesz informacje o plikach cookies jakie wykorzystujemy za Twoją zgodą.

A. torbymedyczne.pl - cookies

torbymedyczne.pl wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia

torbymedyczne.pl rozpoznania Ciebie i dostosowania torbymedyczne.pl do Twoich potrzeb.

torbymedyczne.pl wykorzystuje cookies do zapamiętania Twojej obecności na stronie a w szczególności:

 1. zapamiętania zalogowania;
 2. zapamiętania zawartości Twojego koszyka;
 3. zapamiętania Twoich preferencji wyświetlania torbymedyczne.pl
 4. tworzenia statystyk i raportów oglądalności funkcjonowania torbymedyczne.pl

B. Google Analytics (cookies)

Google Analytics wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia przeanalizowania przez torbymedyczne.pl źródeł ruchu i sposobu, w jaki odwiedzający korzystają z niego. Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z Internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google.

Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi, o których mowa w III części i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

C. Google AdWords (cookies)

Google AdWords wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia przez torbymedyczne.pl oceny poprawności i skuteczności prowadzonej działalności reklamowej z wykorzystaniem sieci AdWords. Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z internetu.

Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google.

Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi, o których mowa w III części i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

D. GOOGLE Remarketing (cookies)

Google Remarketing wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, aby móc personalizować reklamy w swoich usługach (np. w wyszukiwarce). Google Używa też plików cookie do celów reklamowych poza stronami Google.

Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google.

Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi, o których mowa w III części i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.


IX. Zmiana polityki bezpieczeństwa torbymedyczne.pl

torbymedyczne.pl zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności, o ile będzie wymagać tego obowiązujące prawo, ulegną zmianie warunki technologiczne funkcjonowania torbymedyczne.pl lub zmiana będzie wprowadzać standard wyższy od minimum wymaganego prawem.

O takiej zmianie torbymedyczne.pl powiadomi drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowej polityki prywatności. Aktualny tekst polityki prywatności zawsze znajduje się pod adresem:http://torbymedyczne.pl/polityka-prywatnosci-pm-41.html


X. Kontakt

torbymedyczne.pl kontaktuje się z Tobą korzystając z podanego e-maila, a tylko w szczególnych sytuacjach korzystamy z podanego przez Ciebie numeru telefonu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu 535 666 513 lub e-mail: info@torbymedyczne.pl.

W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia Twoich danych osobowych, o ile nie możesz lub nie chcesz zrobić tego samodzielnie, prosimy o kontakt pod naszym numerem telefonu 535 666 513 lub e-mail: info@torbymedyczne.pl.

W powyższych sprawach można również korespondować z nami pod adresem: MedBon Torby Medyczne ul. M. Grześkowiaka 28/2; 62-035 Kórnik


Przejdź do strony głównej
Copyright © 2009–2022 TorbyMedyczne.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu