wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Reklamacje, zwroty
Kontakt
  • MedBon - Torby Medyczne
    NIP: 7773325363
  • E-mail:info@torbymedyczne.pl
  • Telefon535 666 513
  • Fax61 6100371
  • Godziny działania sklepupn-pt od 8:00 do 16:00 online-24h
Opinie o produktach
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Reklamacje, zwroty


Klientowi przysługuje prawo złożenia reklamacja, winna być złożona na piśmie lub drogą mailową, określać dane Klienta, jego adres, numer Zamówienia oraz opis stwierdzonej niegodności towaru z umową.
Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany sprzęt o ewentualnych uszkodzeniach powstałych podczas dostawy niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony należy w obecności kuriera spisać protokół szkodowy (niezbędne dokumenty podsiada kurier) i niezwłocznie powiadomić obsługę Sklepu Internetowego o tym fakcie, lub nie odbierać przesyłki.

Konsument ma prawo do wymiany na inny produkt lub odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Zwrot może dotyczyć zarówno całości zamówienia jak i jego części. Prosimy jednak pamiętać, że sklep nie odbiera żadnych paczek wysłanych do nas za pobraniem. Środki pieniężne za zwrócony towar zostaną przelane na wskazane przez Klienta konto w terminie do 7 dni od daty otrzymania i sprawdzenia stanu towaru.

 

Paczkę należy odesłać na adres:
MedBon s.c.  - Torby Medyczne
ul. M. Grześkowiaka 28/2
62-035 Kórnik
z dopiskiem "ZWROT TOWARU"

 

Przejdź do strony głównej